O nas

Nasza działalność sięga połowy lat 90-tych. Od kilkunastu lat zajmujemy się obsługą i naprawą samochodów.  Przez te wszystkie lata zdobywaliśmy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę.  Dziś jesteśmy bardzo  dobrze rozwiniętym, w pełni wyposażonym serwisem samochodowym, świadczącym szereg usług związanych z eksploatacją i utrzymaniem pojazdów.

Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów wszystkich marek, zarówno osobowych jak i dostawczych. Wykonujemy naprawy/wymiany układów napędowych, zawieszeń, układów kierowniczych, układów hamulcowych, układów wydechowych, silników, itp.

Przeprowadzamy również przeglądy okresowe zgodnie z zaleceniami ASO – zgodnie z Unijną dyrektywą GVO. Nasza firma zajmuje się również diagnostyką i naprawą całęj  elektroniki jaka występuje w samochodzie.  Począwszy od układów wtryskowych  (benzynowych, diesla), poprzez układy klimatyzacji, układy bezpieczeństwa (airbag, abs,  asr, esp, itp.), centralne zamki, elektryczne podnoszenie szyb, ogrzewanie lusterek itp., po  układy zabezpieczające przed kradzieżą -immobilisery,  alarmy.

Samochody nie mają przed nami tajemnic!

Konkurencyjne ceny

Wiemy, jak ważna jest cena usługi w przypadku konieczności usunięcia awarii w samochodzie, dlatego robimy co możemy, aby nasze ceny były na akceptowalnym poziomie. Części, których używamy, są dobrej jakości (nie używamy najtańszych zamienników!), a nasza kadra posiada fachową wiedzę, dzięki czemu Twój samochód zostanie naprawiony w krótkim czasie, co przekłada się na niższą niż u konkurencji cenę!

Od ponad 20 lat na rynku

Ponad 20 lat działalności na rynku to ogromna ilość zdobytej wiedzy, dzięki czemu jesteśmy w stanie naprawić większość poruszających się po drogach pojazdów. 20 lat doświadczenia to również ogromna odpowiedzialność za markę i stałych Klientów, dlatego robimy, co możemy, aby każdy, kto wyjeżdża od nas samochodem, był z naszych usług zadowolony!

Fachowa obsługa

Nasi mechanicy wciąż uczestniczą w szkoleniach, zdobywają nowe umiejętności, dokształcają się i są na bieżąco z coraz nowszymi modelami samochodów, dzięki czemu nie boimy się wyzwań, jakie stawiają przed nami nasi Klienci!

Precyzja

Zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci oczekują nie tylko dobrej ceny, ale również jakości, dlatego bardzo przykładamy się do naszej pracy, bo wierzymy, że dokładność i precyzja przełoży się na zadowolenie klienta i dłuższe działanie naprawionego pojazdu.